Ansatte

Thomas Frydenlund

Thomas Frydenlund

Daglig leder Tlf.: 920 41 005 E-post: thomas.frydenlund@toprokompetanse.no

Anita Nyborg Øfstaas

Anita Nyborg Øfstaas

Lean- og kvalitetskoordinator Tlf. 418 09 910 E-post: anita.nyborg.ofstaas@toprokompetanse.no

Bodil Hansen

Bodil Hansen

Næringslivskontakt Tlf.: 996 41 190 E-post: bodil.hansen@toprokompetanse.no

Thomas Auke

Thomas Auke

eLæringskonsulent Tlf.: 477 07 779 E-post: thomas.auke@toprokompetanse.no

Avd. rekruttering
Anne Britt Slette Syversen

Anne Britt Slette Syversen

Avdelingsleder Tlf. 930 60 056 E-post: annebritt.slette.syversen@toprokompetanse.no

Britt Viberg Henriksen

Britt Viberg Henriksen

Fagkoordinator Tlf.: 952 80 114 E-post: britt.viberg.henriksen@toprokompetanse.no

Geir Brunstad

Geir Brunstad

Veileder Tlf.: 481 31 474 E-post: geir.brunstad@toprokompetanse.no

Hanne Mari Fladsrud

Hanne Mari Fladsrud

Veileder Tlf. 970 11 086 E-post: hanne.mari.fladsrud@toprokompetanse.no

Hilde Bergstuen

Hilde Bergstuen

Veileder Tlf.: 458 83 418 E-post: hilde.bergstuen@toprokompetanse.no

Ida-Lill Pettersen

Ida-Lill Pettersen

Veileder Tlf.: 977 21 061 E-post: ida-lill.karlsen@toprokompetanse.no

Ingunn Sandvik

Ingunn Sandvik

Veileder Tlf.: 976 42 296 E-post: ingunn.sandvik@toprokompetanse.no

Mary Korshavn

Mary Korshavn

Veileder Tlf.: 901 61 622 E-post: mary.korshavn@toprokompetanse.no

Marte Lønhaug Engeroen

Marte Lønhaug Engeroen

Veileder Tlf.: 482 12 058 E-post: marte.lonhaug.engeroen@toprokompetanse.no

Nina Gundersen

Nina Gundersen

Veileder Tlf.: 959 06 620 E-post: nina.gundersen@toprokompetanse.no

Roar Ensrudhagen

Roar Ensrudhagen

Veileder Tlf.: 995 79 833 E-post: roar.ensrudhagen@toprokompetanse.no

Silje Benonisen

Silje Benonisen

Veileder Tlf.: 977 48 418 E-post: silje.benonisen@toprokompetanse.no

Silje Elton Solhaug

Silje Elton Solhaug

Veileder Tlf.: 957 57 072 E-post: silje.elton.solhaug@toprokompetanse.no

Stig Sagbakken

Stig Sagbakken

Veileder Tlf.: 473 48 673 E-post: stig.sagbakken@toprokompetanse.no

Torild Akre

Torild Akre

Veileder Tlf.: 970 29 768 E-post: torild.akre@toprokompetanse.no

Torstein Haslerud

Torstein Haslerud

Veileder Tlf.: 414 11 635 E-post: torstein.haslerud@toprokompetanse.no

Vibeke Bolstad Nordli

Vibeke Bolstad Nordli

Veileder Tlf.: 957 33 442 E-post: vibeke.bolstad.nordli@toprokompetanse.no

Avd. opplæring
Leif Olav Ringeli

Leif Olav Ringeli

Avdelingsleder Tlf.: 950 54 640 E-post: leif.olav.ringeli@toprokompetanse.no

Anne Tveter Gaarder

Anne Tveter Gaarder

Veileder Tlf.: 473 04 472 E-post: anne.gaarder@toprokompetanse.no

Elisabeth Værnes

Elisabeth Værnes

Praksisveileder Tlf.: 908 82 672 E-post: elisabeth.vaernes@toprokompetanse.no

Erland Børresen

Erland Børresen

Praksisveileder Tlf.: 977 77 644 E-post: erland.borresen@toprokompetanse.no

Frida Bjerke

Frida Bjerke

Veileder Tlf.: 970 45 140 E-post: frida.bjerke@toprokompetanse.no

Jo Andree Raaum

Jo Andree Raaum

Praksisveileder Tlf.: 957 27 389 E-post: jar@toprokompetanse.no

Kjetil Høland

Kjetil Høland

Produksjonskoordinator Tlf.: 480 45 266 E-post: kjetil.holand@toprokompetanse.no

Tor Erling Møstad

Tor Erling Møstad

Praksisveileder Tlf.: 992 91 805 E-post: tor.mostad@toprokompetanse.no

Vegard Backe

Vegard Backe

Veileder Tlf.: 988 94 878 E-post: vegard.backe@toprokompetanse.no

TOPRO as - ansatte instruktører for kurset:
Arbeidsrettet norskopplæring for fremmedspråklige
Tore Mikkelstuen

Tore Mikkelstuen

Fagkoordinator Tlf.: 997 37 612 E-post: tore.mikkelstuen@toprokompetanse.no

Lise Paulsen Stenberg

Lise Paulsen Stenberg

Veileder Tlf.: 922 57 845 E-post: Lise.Paulsen.Stenberg@toprokompetanse.no

Marthe Hvindenbråten

Marthe Hvindenbråten

Veileder Tlf.: 905 82 872 E-post: marthe.hvindenbraten@toprokompetanse.no

Tanja Valeria Høyen

Tanja Valeria Høyen

Veileder Tlf.: 475 16 961 E-post: Tanja.valeria.hoyen@toprokompetanse.no

Øyvind Eskild Kjellsby

Øyvind Eskild Kjellsby

Veileder Tlf.: 992 36 765 E-post: oyvind.eskild.kjellsby@toprokompetanse.no

© TOPRO Kompetanse AS - Postboks 428, 2803 Gjøvik - Telefon: 902 47 000 - E-post: post@toprokompetanse.no  Personvern